Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

ÇETİN ASANSÖR

MÜŞTERİLERİMİZLE DAHA KOLAY İLETİŞİM SAĞLAMAK VE DAHA GÖRSEL BİR HİZMET SUNABİLMEK İÇİN SİTEMİZİ SİZLERE SUNMAKTAN ONUR DUYMAKTAYIZ.
ÇETİN ASANSÖR 2000 YILINDA KURULMUŞ OLUP, ASANSÖR SEKTÖRÜNDE MONTAJ VE BAKIM HİZMETİYLE YOLA ÇIKMIŞTIR.

ASANSÖR SEKTÖRÜNDE DENEYİM VE BİLGİLERİMİZ 1994 YILINDAN BAŞLAMAKTADIR. KISA ZAMANDA BAŞARI GRAFİĞİNİ YÜKSELTENMİŞ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE ÖZGÜVENİ İLE ÇALIŞMALARINA YENİ HİZMETLERİNİDE EKLEMİŞTİR.

2003 YILINDA  BİR ADIM DAHA İLERLEYEREK ASANSÖR İÇ KAPI İMALATINA BAŞLAMIŞTIR.
2005 YILINDA; MÜŞTERİLERİNE DAHA HIZLI  HİZMET, DAHA KALİTELİ  VE EKONOMİK ÜRÜN SAĞLAYABİLMEK ADINA ; ASANSÖR KUMANDA PANOLARI, KUMANDA KARTLARI, KAT BUTONLARI VE KABİN İÇİ BUTONLARINI DA BÜNYESİNDE, ASKUM MARKASI  ADI ALTINDA, ÜRETMEYE BAŞLAMIŞTIR.
ÇETİN ASANSÖR; ASANSÖRDE MARKA GÖZETMEKSİZİN, HER TÜRLÜ ARIZA VE BAKIMI ÜSTLENMEK, EN İYİ KALİTEDE VE EKONOMİK OLARAK SİZ MÜŞTERİLERİMİZE ÜRÜN VE HİZMET SUNMAK ÜZERE  ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

Misyonumuz;

Ürünlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz;

Sektörel kalkınmanın ve sürdürülebilir büyümenin öncüsü olarak, sektörde teknolojik inovasyon oluşturabilen, hizmet tekniklerini ilgililerine ihraç eden, ülke kalkınmasına fayda sağlayacak yeni yatırım sahaları oluşturup geliştirecek, ulusal ve uluslararası platformda sektörümüzü temsil edebilecek çağdaş bir firma olmaktır.